photo_one

Gospodarstwo agroturystyczne Janiny i Franciszka Warzeszak – znajdujące się we wsi Kiczory na Orawie u podnóża Babiej Góry w dolinie potoku Kiczorka na wysokości 760 m npm. (z całej Polski kierunek na przejście graniczne Chyżne).
Gospodarze gości przyjmują od 1985 roku. Odwiedzający mówią że potrafimy stworzyć wspaniały klimat rodzinnej atmosfery, życzliwości i gościnności, dlatego chętnie wracają do nas. Miejsce to wyróżnia się ciszą i spokojem, panuje tu klimat polskiej górskiej wsi. 

Posiadamy doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi. Gospodarstwo położone jest w otoczeniu lasów i potoku, z rozległym terenem wokół. Nasza posesja jest ogrodzona, co stanowi bezpieczeństwo zwłaszcza dla dzieci. Do dyspozycji gości jest: dom samodzielny (gospodarze mieszkają w budynku obok) z kuchnią, jadalnią kącikiem dla dzieci (zabawki, gry planszowe), zadaszony taras z meblami ogrodowymi, cały ogród z parkingiem, placem gier i zabaw, a także miejscami do wypoczynku. Na terenie naszego gospodarstwa bezpłatna sieć Wi-Fi. 

Na zewnątrz domu znajduje się staw z rybami, plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica, altanka dla dzieci), miejsce na wypoczynek (hamak, huśtawka, leżaki, ławki ogrodowe), wiata z kominkiem na grilla, miejsce do rekreacji i rozrywki – stół do ping-ponga, tarcza z rzutkami, boisko do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko.

DLACZEGO DO NAS WARTO PRZYJECHAĆ:

  • Budynek wynajmowany jest samodzielny (gospodarze mieszkają w domu obok)
  • Nasza oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych
  • Piękne krajobrazy, rozległe grzybodajne lasy, czyste potoki i powietrze
  • Smaczna domowa kuchnia przygotowywana z produktów własnego gospodarstwa (mięso, ziemniaki, mleko, ser, jajka, masło, chleb)
  • Miejsce na ognisko i grillowanie zarówno na świeżym powietrzu jak i wewnątrz obiektu
  • Wokół naszego gospodarstwa dysponujemy dużym rozległym terenem z boiskiem do piłki nożnej i siatkowej, plac zabaw (zjeżdżalnia, piaskownica, ping-pong, trampolina, huśtawki), jest możliwość wypożyczenia kijek nording walking
  • Możliwość uczestniczenia wraz z gospodarzami przy pracach na gospodarstwie np. dojenie krów, karmienie zwierząt, grabienie siana
  • Zimą organizowane są kuligi dla naszych gości
  • Gości przyjmujemy od 1985 roku